PZP kalkulačka vám ušetrí až stovky eur

Kúsok nepozornosti a môžete nabúraťAj vám sa končí doba platnosti zelenej karty, a tak si hľadáte takú spoločnosť, ktorá by vám ponúkla atraktívnejšiu cenu za daný produkt, pretože vaše súčasné sa vám zdá finančne náročné? My vám poradíme, že výpočet PZP môžete získať pomocou kalkulačky online. Tá vás rozhodne ohúri. Zobrazí vám viaceré ponuky aj s cenami, takže nie je šanca, aby vám týmto spôsobom ušla tá najlacnejšia ponuka z Uzavripzp. Možno si ju aj budete chcieť ihneď uzatvoriť. Za povšimnutie stojí aj nový technologický trend v zahraničí, ktorý by mohol znížiť cenu – viď. http://www.bbc.com/news/business-35840407.

Povinnosť

Ako iste viete, tento produkt je povinný pre každé vozidlo vstupujúce do cestnej premávky. Vyhýbať sa mu nie je najšťastnejšie riešenie, pretože jazda s takýmto vozidlom vás môže vyjsť veľmi draho. Jazda aj na niekoľko stoviek eur a dopravná nehoda vás môže totálne zruinovať. Pokuty určené zo zákona siahajú aj po niekoľko miliónov eur. Vždy je lepšie zaplatiť za jeden rok používania vozidla do 100 eur, ako pokutovo zaplatiť niekoľkonásobne viac a k tomu si aj tak budete musieť PZP uzatvoriť, tak na čo ešte čakať, kalkulačka online na výpočet ceny je vám dostupná aj teraz! Táto povinnosť uzatvoriť PZP sa týka aj dovezených áut.

Najlepšie ceny vďaka formuláru

O tom, že online kalkulačka na výpočet vám poskytne tie najlepšie ceny sa presvedčíte jedine vtedy, ak vypíšete jeden formulár. Nemusíte sa báť, že to bude niečo náročné. Jediné, čo budete potrebovať, je technický preukaz od poisťovaného vozidla, ak jeho údaje neviete spamäti a váš vodičský preukaz. Žiadne osobné informácie sa doňho neuvádzajú, pretože ide o nezáväzný online výpočet ceny PZP, čo znamená, že výsledky vás nebudú nútiť k tomu, aby ste si nejaký produkt vybrali. Ale hovoríme vám, že mnoho ponúk bude veľmi lákavých. Čo teda konkrétne do formulára napísať?

Aby boli výsledky čo najpresnejšie a vaše poistenie v prípade jeho uzavretia platné, musíte si dať veľký pozor, aby ste všetko vypísali pravdivo. Ináč bude výpočet zbytočný a pre vás hlavne časovo stratový. Ak sa teda chcete k formuláru dostať, kliknite si na hore odkazovanú stránku. Daný formulár sa bude skladať z 3 častí: vozidlo, majiteľ, „bonusové“ otázky. Všetko sa však nachádza na jednom liste.

Online kalkulačka PZP bude najprv požadovať údaje o vozidle, či už ide o auto, prípojné vozidlo, motocykel či dodávku. Dôležitým bude:

  • účel využitia vozidla,
  • rok výroby,
  • priemerný počet kilometrov najazdených za rok,
  • typ paliva,
  • objem a výkon motora,
  • najväčšia prípustná hmotnosť,
  • prevádzková hmotnosť
  • a možno aj iné údaje.

Možno je to zo začiatku zvláštne, ale aj osoba majiteľa môže výrazne ovplyvniť výslednú cenu tohto produktu. Napr. to, či už niekedy spôsobil nejakú dopravnú nehodu, ako dlho od nej uplynulo, v akom okrese býva atď. Zadať bude nutné aj dátum narodenia a dátum vzniku vodičského oprávnenia, ako aj jeho sériové číslo. „Bonusové“ otázky budú typu, či máte účet v OTP banke, či máte dieťa do 15 rokov a iné. Možno sa vám to zdá bizarné, ale aj otázky tohto typu, ktoré prvotne s týmto produktom nesúvisia, môžu jeho výslednú cenu veľmi výrazne ovplyvniť.

Nemusíte ani výjsť z domuĽahké požiadanie

Ak ste tento nezáväzný formulár vypísali, čaká vás teraz naštudovanie ponúk, ktorá vám kalkulačka zobrazila. Čo vám značne uľahčí aj fakt, že výpočet ceny jednotlivých ponúk je zobrazený chronologicky, od najlacnejšieho PZP po najdrahší. Zapáčila sa vám nejaká ponuka? Požiadajte o ňu jednoduchým klikom na ňu. Dopíšete ešte nejaké informácie, vrátane vášho mailu a domácej adresy, pretože na mail vám bude okamžite odoslaný návrh zmluvy. Ďalej podmienky zmluvy, údaje na zaplatenie poistného a čo je hlavné, dočasná zelená karta. Táto platí „len“ 30 dní. Takže je veľmi dôležité, aby ste do tejto doby zaplatili poistné, ináč vám nedávno uzatvorené zabezpečenie vozidla zanikne. Ako náhle zaplatíte, spoločnosť vám odošle originál zelenú kartu, s ktorou už môžete bezpečne cestovať aj v zahraničí.

Prečo ju využiť?

Nemá len tú výhodu, že vám urobí presný výpočet ceny ponúk viacerých spoločností. Má totiž aj takú, že predstavuje výraznú úsporu času a čo je hlavné, aj peňazí. Vďaka tomuto nástroju už nemusíte navštevovať jednotlivé spoločnosti zvlášť, čo by vás pripravilo aj o hodiny času. Okrem toho, si musíte dobre dávať pozor, aby ste vystihli otváraciu dobu spoločnosti. To môže byť veľmi komplikované, ak ste pracujúci človek. Urobí vám výpočet ceny PZP do niekoľkých minút, hocikedy a hocikde, kde máte prístup na internet, pretože nie je limitovaná žiadnou otváracou dobou.

Druhým významným bodom je práve úspora peňazí. Keďže vám kalkulačka na hore uvedenej stránke zobrazí PZP porovnanie viacerých ponúk, zreteľne môžete vidieť aj tie najmenšie rozdiely. Tie rozdiely budú nanešťastie aj veľmi veľké, môžu prekročiť až 300 eur! Neveríte? Presvedčte sa o tom sami, tým, že tento nástroj vyskúšate aj hneď teraz. 300 eurová ročná úspora predsa nie je na zahodenie.

PZP kalkulačka na výpočet ceny je vám dostupná aj vďaka hore uvedenej stránke. Ak by ste si na ňu chceli prečítať ešte aj nejaký iný názor, kliknite si na google a hľadajte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *